Цей рік став непростим для співачки Наташі Корольової і танцівника Сергія Глушка, більш відомого як Тарзан.

Артист зізнався в зрадах дружині, після чого їх сім'я була на волосині. Тепер фанатів зоряної пари чекає нове потрясіння.

Кілька місяців тому в шоу-бізнесі розгорівся скандал. На федеральному телебаченні з'явилася якась Анастасія Шульженко, яка назвала себе коханкою Тарзана і надала докази багаторазових зрад стриптизера Наташі Корольової. Колеги співачки і її фанати були в шоці від того, що сталося. Ніхто не знав, що буде далі з сім'єю, і чи зможе Наташа пробачити недбайливого чоловіка.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Тарзан зізнався у скоєному і публічно покаявся. Наташа Корольова ж взяла паузу і не стала нічого коментувати. Світ жив, затамувавши подих і в очікуванні страшних новин. Однак незабаром Наташа Корольова прийшла на інтерв'ю до Ксенії Собчак і на всю країну оголосила, що прощає чоловіка. Більш того, вона вважає його нещасною жертвою, яку опоїли і обдурили, як хлопчика.

Після з'ясування стосунків увага до зоряної пари потроху стала знижуватися. Наташа Корольова вирішила відпочити від колотнеч і вирушила на острів жити в дикому племені. Беручи участь в шоу ТНТ" Плем'я", вона добувала собі їжу, приймала пологи у дикунки і жила без благ цивілізації, очищаючи душу і серце від негативу.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Тарзан не втерпів у розлуці з дружиною і вирішив відправитися до неї в Танзанію. Однак співачка була засмучена появою чоловіка, заявивши, що не встигла навіть від нього відпочити.

Настирливий Тарзан не вгамовувався і вирішив будь-що-будь домогтися розташування коханої. Він подарував їй каблучку за дев'ять тисяч доларів, чим захопив глядачів і саму Наталію. До слова, ці гроші Тарзан виручив з продажу квартири, в якій і займався сексом з коханками. Такий ось подарунок.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Але на цьому сюрпризи не закінчилися. 50-річний Тарзан зробив пропозицію королевою. Таким чином він вирішив почати все з початку і попрощатися з брудним минулим. Пара оголосила, що через 20 років спільного життя вони знову одружуються.

"Через 20 років я виходжу заміж за ту ж людину, тільки на Занзібарі, в племені. Ну чи не дивно?"- сказала Наташа Корольова.