Про останні дні артиста і режисера розповів професор Камалов.

14 листопада 2020 року помер відомий радянський актор і режисер Армен Джигарханян. Останні дні життя з артистом провів професор, академік РАН Армаїс Камалов, який розповів розповів, як пішов Джигарханян.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Насамперед він розвіяв загальну думку про те, що здоров'я Джигарханяна було в жалюгідному стані через відсутність допомоги з боку його рідних і близьких.

За його словами, це абсолютно "повна нісенітниця", яку поширив чоловік, які не бачив Джигарханяна останні три роки і ніяк не брав участь в його житті.

Мабуть це був натяк на Цимбалюк-Романовську. Камалов в пряму сказав, що саме три роки тому режисер міг померти від інфаркту або інсульту в результаті скандального розлучення і подальшим поділом нерухомості, що мусувалося в ЗМІ ще пару років.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Лікар пояснив, що артист регулярно за необхідності проходив курс лікування в його клініці неодноразово. Більш того він завжди був оточений увагою і турботою з боку рідних йому людей, і саме завдяки їм він прожив до такого віку.

Крім цього Камалов поділився, що перед смертю Джигарханян "попросив включити йому улюблений фільм з його участю", так як захотів" в останній раз подивитися на себе з боку", повідомляє"КП".

Раніше повідомлялося, що екс-дружина режисера Віталіна Цимбалюк-Романовська розповіла, що Андрій Малахов намагався її принизити на всю країну, запропонувавши один мільйон рублів за відвідування церемонії прощання з Джигарханяном. Також обов'язковою умовою була її поява біля труни покійного.