Українська знаменита артистка, епатажна співачка, відома, як "Королева ночі", а також супер-блондинка Оля Полякова порадувала публіку відмінним відеороликом, яким вона поділилася в своєму акаунті в соцмережі.

Відповідне відео Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита співачка і відмінна мама своїх дочок славиться на всю країну своїми епатажними нарядами і неймовірно сильним голосом. Вона є частим гостем на екранах українського телебачення не тільки в ролі співачки.

Оля виконує роль зіркового детектива в популярному українському телепроекті під назвою "Маска" на каналі "Україна". Оля зачаровує публіку своєю жіночою красою і неповторними виглядами.

У своєму відеоролику знаменита артистка постала перед публікою на більшій сцені, заспівавши свою пісню "Нічна жриця" на честь новорічної ночі.

пост Олі Полякової в Instagram
пост Олі Полякової в Instagram

Вона одягнена, як не дивно, в епатажний наряд – сріблясте коротке плаття, туфлі на величезному каблуці і, звичайно ж, "кокошник".

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

"Нічна жриця доїдаємо олів'є і пробуджуємо натхнення на майбутній рік. У вас багато планів? 😉Новорічна Музична Платформа ☝ @kanalukraina #оляполякова #ночнаяжрица #музичнаплатформа", - прокоментувала свою публікацію співачка.

Нагадаємо, що епатажна співачка Оля Полякова порадувала публіку спілкуванням зі своїми шанувальниками в режимі online.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита українська артистка Оля Полякова привітала відомий телеканал з днем народження, розповівши трохи цікавого про себе.

Також портал "Українці" писав, що талановита українська зірка Оля Полякова зачарувала аудиторію своїм найпотужнішим співом.