Актриса прославилася завдяки популярному серіалу 2000-х "Не родись красивою". З моменту виходу теленовели багато води витекло. Неллі Уварову сьогодні не впізнати.

Неллі Уварова
Неллі Уварова

Багатьом глядачам Неллі Уварова запам'яталася в образі непримітної секретарки Каті Пушкарьової. Роль поганулі подарувала актрисі неймовірну популярність, а також недовгий шлюб з режисером картини Сергієм Пікаловим.

Неллі Уварова
Неллі Уварова

Після стрімкого зльоту в кар'єрі Уварової почалося затишшя. Деякий час Неллі знімалася в різних проектах, проте великого успіху вони не мали. Згодом артистка зовсім зникла з екранів.

Неллі Уварова
Неллі Уварова

Відзначимо, сьогодні Неллі Уварова мало нагадує тендітну і трохи сутулу Катю Пушкарьову. Актриса кардинально змінилася-помітно додала у вазі, та й в цілому придбала якусь зовнішню впевненість, солідність.

Неллі Уварова
Неллі Уварова

Однією з останніх помітних робіт зірки став серіал "закритий сезон". Прем'єра картини відбулася в квітні 2020 року. Для зйомок у проекті Неллі Уварова поголилася наголо. Тоді зовнішній вигляд знаменитості наробив багато шуму.

Неллі Уварова
Неллі Уварова

На даний момент актриса одружена з колегою по цеху Олександром Гришиним. У пари підростає дочка. Спадкоємиці зірок вже дев'ять років.

Вільний від роботи час зірка "Не народися красивою" займається благодійністю. Проект Уварової "Наївно? Дуже" реально допомагає людям з обмеженими можливостями реалізуватися в житті.

Неллі Уварова
Неллі Уварова

Неллі Уварова називає себе "незручною актрисою". Не всі режисери готові зіткнутися з непростим характером зірки.

Одного разу, знімаючись в черговому серіалі, Неллі зрозуміла, що її персонаж не розвивається, і вирішила покинути проект. Через Уварової довелося переробляти чотири серії картини. За словами артистки, творці не виконали даних їй обіцянок.