Заслужена артистка Російської Федерації, естрадна українська співачка, а також фотомодель, скандальна Наташа Корольова поділилася шикарним святковим відеороликом у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в різних виглядах з підростаючими дітками.

Відповідне відео Наташа Корольова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Всім відомо, що довгий час знаменита артистка знаходиться в центрі обговорення особистого життя. Її особисте життя обговорюють наліво і направо. Через це артистка прийняла рішення виїхати до аборигенів і провести там трохи часу в роздумах, заодно, і знятися для нового шоу "Плем'я".

На відеопривітанні артистка постала в шикарному образі Снігуроньки, але її вигляд був у незвичному для всіх стилі-чорне плаття з відкритим декольте, де висять масивні намистини, епатажна шапка чорного кольору і викликаюча червона помада.

"Який рік, така і Снігуронька. Але ми все можемо виправити", - звернулася на початку відеоролика артистка.

Також вона не поскупилася на теплі слова на честь Нового року і звернулася до аудиторії, прокоментувавши свою публікацію.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

"Настав день, коли ми загадуємо бажання і ставимо перед собою нові цілі. Нехай всі благі наміри обов'язково знайдуть спосіб здійснитися! Я дуже хочу, щоб в будинку кожного з тих, хто читає мій Instagram, незалежно від вашого ставлення - Чи підтримуєте ви мене, засуджуєте, тролите, або просто спостерігате, - щоб у ваших будинках були затишок і тепло, гармонія і щастя, благополуччя і здоров'я. Пам'ятайте, що ми з вами самі можемо творити чудеса! Треба просто дуже цього захотіти і трохи докласти зусиль ! За Новий рік і нові можливості! Любіть і будьте коханими!!!",- написала Наташа.

Нагадаємо, що популярна артистка Наташа Корольова дала відверте інтерв'ю в гостях у Ксенії Собчак.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Наташа Корольова показала знаменитих людей в гостях у Максима Галкіна і Басти.

Також портал "Українці" писав, що талановита зірка Наташа Корольова показала шанувальникам дивовижний вигляд.