Українська професійна танцівниця, хореограф, чемпіонка світу з бальних танців, переможниця танцювального проекту "Танці з зірками" Олена Шоптенко зачарувала публіку шикарним знімком у своєму акаунті в соцмережі.

Відповідний знімок Олена Шоптенкко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Талановита українська співачка підкорила весь світ своїми талантами. Вона шикарно танцює не тільки бальні танці, але і багато інших стилів. Олена показувала це не одноразово, беручи участь в українському популярному шоу "Танці з зірками".

У своїй публікації вона показалася з популярною українською артисткою Юлією Саніною, яка здобула друге місце в останньому сезоні танцювального проекту "Танці з зірками".

Бальна танцівниця вирішила підкорити танцювальний напрямок під назвою хіп-хоп. Вона акцентує увагу на тому, що це абсолютно нове для неї.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

"Між бальними танцями і хіп хопом прірва більше, ніж Гранд-Каньйон. Це 2 кардинально різних танцювальних напрямки! І в свої 33 роки з вкоріненою бальною пластикою я вирішила освоїти вуличний вайб! 😱 Це мій персональний челендж і вихід із зони комфорту, який, як ви пам'ятаєте, ознака зростання 😉 Я хочу по праву називати себе універсальним танцюристом💪знущатися наді мною буде супер-педагог @ladakasynets, яка тільки зовні така пухнаста 😅. А в компанії з талановитою @the_hardkiss весело і затишно ☺️Що з цього вийде побачимо через деякий час 😅А поки свої враження від ломки тіла і мозку я буду викладати в сториз 💪", - прокоментувала свою публікацію Олена Шоптенко.

Нагадаємо, що професійна бальна танцівниця Олена Шоптенко показала аудиторії свій онлайн-урок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна хореограф Олена Шоптенко придумала Новорічний танець.

Також портал "Українці" писав, що талановита танцівниця Олена Шоптенко показала своїй аудиторії справжні граціозні вигини.