Шоу Холостяк 11 ще не почалося, а скандали вже розігрівають публіку. Навколо головного героя шоу Михайла Заливако почали курсувати плітки.

Михайло Заливако
Михайло Заливако

Так одна з його ймовірних коханок вже розповіла на публіку, що чекає майбутню переможницю Холостяка.

Героєм нового сезону "Холостяка" стане спортсмен та бізнесмен 31-річний Михайло Заливако. Його колишня дівчина звернулася до YouТube-каналу Bespalovmusic і повідомила, що чоловік її постійно зраджував. Пара була разом пів року.

Жінка заявила, що Заливако - самозакоханий і закомплексований.

викриття Холостяка 11 Михайла Заливако
викриття Холостяка 11 Михайла Заливако

"Він непоганий, але має багато комплексів і залежить емоційно від матері. Робить усе, як вона скаже. Мене зраджував. Намагаючись самоствердитися, він женеться за кількістю, а не якістю жінок. Позиціонує себе як нарцис, по факту - безліч комплексів. Підкуповує чарівністю та очима, але поступово все зникає", - зазначила ексдівчина.

У коментарях користувачі мережі висловили думки щодо нового "холостяка".

Михайло Заливако
Михайло Заливако

"Зовсім ніякий. Хіба не можна взяти не спортсмена і не бізнесмена, а когось простіше, без величезних грошей. Ніби світ лише на цьому побудований", "На зовнішність "холостяк" не дуже, поки не знаю, дивитися чи ні", "Невже на "холостяка" вже і вибрати нікого?".

У реаліті "Холостяк-11" жінки боротимуться за серце бізнесмена 31-річного Михайла Заливако. Про це повідомили в постшоу "Холостячка: життя після проєкту" 25 грудня.