63-річна Олександра Яковлєва вже три роки бореться з раком. Зірка "Чародіїв" і "екіпажу" продемонструвала, як виглядає після тривалих курсів хіміотерапії.

Олександра Яковлєва
Олександра Яковлєва

Після новорічних свят Олександра Яковлєва опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі свіже фото, на якому вона ніжно обіймає близького друга. Сама артистка постала в білому вбранні і в'язаній шапочці, під якою можна помітити відсутність волосся - адже зірці довелося перенести десяток курсів хіміотерапії.

пост Олександри Яковлевої в Instagram
пост Олександри Яковлевої в Instagram

"Тепер мій найближчий друг Денис буде працювати в Кенізі. Я щаслива", - написала актриса, яка відмовилася від перуки.

Шанувальники Олександри Яковлевої підтримали її в коментарях.

С Новым годом и Рождеством! Самое главное, будьте здоровы и счастливы!!!🙏🙏🙏 natalushka_ikonnikova

С рождеством!Берегите себя!Здоровья Вам и вашей семье iuriifurtun

С Рождестаом, любимая актриса и саиая красивая и сексуальная женщина на свете!!!🥰 svetgers

С Рождеством вас!!! Сегодня, вновь пересмотрела в сотый раз мой любимый фильм Чародеи, и задумалась, ну почему такая красота ушла с экрана🥺 chenskayams

Желаю вам большого рождественского чуда! Будьте здоровы и живите долго, Александра. Помним и любим вашу Аленушку из "Чародеев". yulia_shelkovenko

Пусть радость этих дней чудесных Наполнит ваш уютный дом, Пусть будет целый год согрета Душа Рождественским теплом 🙏 galina_f1ll

Олександра Яковлєва
Олександра Яковлєва

Зірка кінокартини" Людина з бульвару Капуцинів " останні три роки страждає від раку грудей. Актриса дізналася про це лише після того, як у неї стали відніматися ноги.

"Раптом я розумію, що не можу ходити. Не можу ходити! На наступний день я розумію, що не можу нічого... виявляється, це все безболісно все відбувалося багато років. Ти не відчуваєш нічого. Я розуміла, що щось відбувається в організмі, але нічого не боліло", — цитує зірку "Комсомольська правда".

Лікарі давали яковлевій лише кілька місяців, проте хіміотерапія їй допомогла — врешті-решт вона змогла знову ходити, а пухлина перестала рости.