У родині Олексія Паніна велике горе. Померла його мама Тетяна Власова. Жінка померла в Москві 5 січня.

Олексій Панін
Олексій Панін

В даний час відомий своїми скандальними витівками артист всіма силами намагається дістатися до російської столиці з Іспанії, де з недавнього часу постійно проживає.

Тетяна Власова багато років працювала редактором видавництва"Наука". Вона у всьому підтримувала свого сина Олексія Паніна. Саме вона змусила сина вступити в ГІТІС. Правда, він його так і не закінчив. За дурну вдачу і поведінку зірку кіно виганяли з вузу аж три рази. А потім він і сам пішов.

Останнім часом 43-річний Олексій Панін жив в Іспанії. Він разом з донькою Нюсей оселився в маленькому містечку Торрев'єха в провінції Аліканте.

Олексій Панін
Олексій Панін

Мама до пандемії часто відвідувала його і внучку. Зараз актор намагається вилетіти до Москви на похорон. Однією з перших про горе зірки фільмів" піжмурки "і" зірка " дізналася співачка Лоліта. "Ми всі, хто любить Льошу, сумуємо разом з ним, оскільки знаємо, як він любив маму, як дбав завжди про неї. Льоша-чудовий син!", - цитує вокалістку дні.РП.

Нагадаємо, в серпні 2020 року Панін отримав посвідку на проживання в Іспанії.

"Я навіть з такої нагоди напився. Не пив два місяці, але отримання ВНЖ стало великим приводом. Кордони закриті, але тепер я вільний! Ура!",- ділився актор.

Олексій Панін
Олексій Панін

Олексій також говорив, що хоче відвезти свою дочку подалі від російських людей і від радянського менталітету.

"Нехай вона з 16 років заробляє офіціанткою, нехай прокладає собі дорогу, але тільки щоб її оточували не російські люди", - заявив він.

За словами актора, для ідеального життя йому необхідна маленька квартира, гроші для того, щоб прогодувати сім'ю і заплатити за комунальні послуги, і велосипед для поїздок.

"Хочу, як всі нормальні європейці, жити і радіти життю", - додав артист.

Олексій Панін
Олексій Панін

Олексій часто епатує публіку. То він позує на фотокамеру, перебуваючи на нудистському пляжі, то робить зізнання про свою бісексуальність. У жовтні 2016 року в ефірі передачі Леоніда Закошанського і зовсім продемонстрували ролик, на якому чоловік, схожий на Паніна, здійснює жахливі дії з собакою. Випуск називався "Панін і собака". Актор заявив, що в кадрі не він.