Олег Винник поділився з фанатками новою фотографією, зробленою біля приватного літака.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Весь в чорному артист відправився в заслужену відпустку, поки що не говорячи про місце свого призначення. Шанувальники з радістю побажали зірці успішного польоту і приємного відпочинку.

Успішний український співак напередодні нового року поскаржився на те, що не може відправитися в Карпати на свята. Замість цього артист присвятив себе шанувальникам і виступав в шоу. Мабуть, тепер у зірки звільнився час, і він пішов на заслужений відпочинок.

Олег Винник
Олег Винник

В особистому акаунті в Інстаграм Олег Винник опублікував нове фото, поставши на знімку при посадці в приватний літак. Виглядає артист дуже стильно в звужених джинсах, худі, куртці з заклепками, грубих черевиках і кепці з власною символікою.

«Злітаємо. Через кілька годин будуть милуватися рідними українськими краєвидами», - підписав публікацію артист.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Олег Винник вирішив надати трохи інтриги своїй подорожі та не розповів, куди летить. Шанувальники стали гадати - може бути це Буковель, Карпати, а може рідне село в Черкаській області. У будь-якому випадку скоро ми всі дізнаємося.

Олег Винник, скріншот із відео
Олег Винник, скріншот із відео

«Який гарний», «Вдалого польоту», «Гарного відпочинку», «Олег ви мужній чоловік і ще красень», «Щось дуже легко одягнувся? Сьогодні з ранку було -21 морозу!», «Доброї дороги», - пишуть в коментарях фанати.