Телеведуча Леся Нікітюк зізналася, що зобов'язана кар'єрою на телебаченні нинішньому президенту України.

У 2012 році саме президент України Володимир Зеленський працював продюсером каналу Інтер, і посприяв тому, щоб довгонога красуня стала телеведучою проекту Орел і Решка.

Леся Нікітюк розповіла в інтерв'ю Інтернет-видання "Гордон", як пройшов кастинг із Зеленським.

Зеленський. Фото: скріншот відео.
Зеленський. Фото: скріншот відео.

Леся Нікітюк встигла попрацювати з Володимиром Зеленським під час зйомок проекту "Розсміши коміка", і потім прийшла на прослуховування для заміни Жанни Бадоєвої в тревел-проекті Інтера.

Леся згадала, що її попросили взяти мікрофон, і походити, описуючи, що бачить. Нібито вона десь в Європі.

"Зеленський безпосередньо приймав рішення: стверджував все тоді на каналі. Йому показали тих людей, яких вони вважали за потрібне взяти на проект. Він сказав: "Ні, давайте спробуйте... Якраз вчора зняли "Розсміши коміка". Там така дівчинка-блондинка. Спробуйте її". І подзвонили спочатку не мені - там ще була одна дівчинка-блондинка. Він знову сказав: "Ні-ні, не ця. Ось ця", - не без гумору розповіла Нікітюк.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

На знак подяки Нікітюк з подругою нібито два роки вишивали бісером карту України з цифрою " 95 " на Кривому Розі. А на одному з концертів вона прийшла на концерт подарувати її Володимиру.

"І потім на якомусь виступі... Вони запустили тоді "Лігу сміху". І я принесла цю картину подарувати Володимиру Олександровичу. Він сидів в одному шкарпетці і трусах в гримерці, каже: "заходь". - "Так, може?.." – "Заходивши". Я кажу:" ось, це вам", – розповіла Нікітюк.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк знялася в декількох сезонах кричав і Решки з Регіною Тодоренко. В результаті, майже одночасно обидві дівчини покинули проект.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

З 2018 року Леся Нікітюк працює на Новому каналі, і веде відразу кілька проектів- " Хто зверху?", "Хто проти блондинок?", та інші.