Український дизайнер Сергій Єрмаков помер 20 січня вдома, його близькі поки що не повідомляють подробиць і причину смерті дизайнера. Він був особливо відомий в модних колах і одягав українських знаменитостей.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна, яка була ведучою на ювілейному 50-тому Євробаченні в 2005 році, розповіла, як Сергій Єрмаков буквально врятував її і всю Україну від ганьби, пошивши шикарне плаття за пару тижнів до ефіру.

Телеведуча зворушливо попрощалася з Єрмаковим, розповівши в Instagram їх історію з Євробаченням.

"2005 рік. П'ятдесяте Ювілейне Євробачення готується до проведення в Києві. Нас з Пашею Шилько вибирають його ведучими за ... три тижні до ефіру! Всі носяться зі сценаріями, репетиціями і т. д. Але ніхто, жодна душа не говорить мені, що робити з сукнею? Де брати його взагалі?",- згадує Єфросиніна.

Вона зізналася, що тоді їх повідомили - шоу будуть дивитися 150 мільйонів чоловік, а дівчина поняття не мала, як їй взагалі виглядати.

Марія Єфросиніна
Марія Єфросиніна

"Раптом ви призабули, але це ще ті часи, коли соцмереж в помині не було, ніяких тобі марафонів серед дизайнерів "хто ж придумає кращі наряди для ведучих"; ніяких прокатів за позначку; звання "світський фотограф", в принципі, не винайдено", - пояснила Маша.

Єдиний магазин з вечірніми сукнями в Києві погодився дати їй дорогу сукню, але тільки за умови надати їм квитки на весь партер. Ніхто б не зміг купити квитки, тому що в залі сиділи б співробітники магазину і їх родстенники.

"Я йду до свого друга-дизайнера Сергія Єрмакова і кажу:" а зможеш за два тижні створити шедевр? Щоб весь світ побачив, що в Україні можуть!". Він відповів: "будеш блищати!"Ви бачите зараз це плаття! На ньому більше 20 тисяч каменів. Я худла на нервах так стрімко, що швачки Сергія вшивали мені його в гримерці Палацу Спорту...Сергій називав його "Русалка"... І про нього написала вся світова преса... Я блищала, як обіцяв дизайнер, і ще рік після отримувала захоплені відгуки людей..",- сказала ведуча.

"Сьогодні Сергію не стало! Але я вирішила розповісти вам цю історію, тому що найкраща пам'ять для художника-це його роботи! І пам'ять нашого плаття і всіх пов'язаних з ним емоцій не можна порівняти ні з якими сьогоднішніми можливостями і благами! Світла і вічна тобі пам'ять, маестро!",- зворушила вона мережу.

На слова Єфросиніної відгукнулися сотні людей, які також висловили співчуття з приводу смерті Сергія Єрмакова.