Співачка і українська зірка Наталія Могилевська приголомшила фанатів-вона збирається подарувати дорогу прикрасу будь-якому фанату, потрібно лише виконати одну умову.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Співачка вирішила, що настав час рухатися далі і розвиватися не тільки, як співачка. Багато зірок, наприклад, запускають лінію духів, одягу а Гвінет Пелтроу навіть випустила свічку з запахом своєї Вагіни, яка виявилася не дуже безпечною.

Але Наталія Могилевська до таких сміливих експериментів поки не готова, але вирішила все ж запустити свою лінію ювелірних прикрас. Правда, у зірки виникли проблеми з брендингом. Тому Наталія звернулася до своїх шанувальників.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

"Оголошую конкурс на кращу назву! Назва до чого? Я запускаю першу ювелірну колекцію і мерч. Пам'ятаєте кільце і корону "Натусик"? А якщо "Ірусик " або"Ленусик"? Ювелірна колекція для всіх! Яка не обмежується ні ім'ям, ні статтю, ні віком. Чекаю твої варіанти назви для цієї колекції ексклюзивних прикрас! Що б ви хотіли бачити в колекції? Кращу назву отримає в подарунок сережки зі своєю буквою!",- заявила Наталія Могилевська.

пост Наталії Могилевської в Instagram
пост Наталії Могилевської в Instagram

Користувачі кинулися навперебій пропонувати свої варіанти, а інші поки попросили Наталію виправити фотошоп.

Круто, але стрелка на оці поверх волосся виправте фотошоп. lana_2021_

1. Саме ТИ. 2. ОСОБИста колекціЯ. 3. Закарбуй. 4. Мій скарб. 5. Ава. 6. Ти можеш звать меня по имени🤗 natavarchenko1974

🔥Yes You Can 🔥. другого названия даже не придумаешь, вы самый лучший мотиватор! ❤️❤️❤️ sumy_hand_made

Я б хотіла по бачити різні колекцію,хотіла побачити золоті кульчики цепочкові,Наша Могилевська найкраща,за інтригувала людей своєю колекцією,жду і хочу. lubovivanochko