Чарівна українська телеведуча, учасниця танцювального проекту "Танці з зірками", найбільш позитивна і скандальна Леся Нікітюк зачарувала публіку відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала гарний кадр з підводного світу.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Популярна українська телеведуча відрізняється від маси інших представників шоу-бізнесу своїм універсальним почуттям гумору.

Відомо, що вона вирушила на відпочинок в теплі екзотичні краї, де вже другий день радує фоловерів своїми публікаціями.

У своєму відео Леся вирушила в підводне плавання. Вона захопила з собою телефон для того, щоб відобразити шикарні види. Знаменитість зняла на камеру ската з близького ракурсу. Він красиво плаває в Індійському океані, який омиває Мальдівські острови, де зараз і знаходиться українська зірка.

"My new Maldivian friend 🌊 P.s. Як сказала мені одного разу Тіна Кароль...коли я сиділа лиса на Танцях з Зірками: - Леся, это был офигенный entertainment 😁 Снимала на телефон🥰как вам?",- підписала відеофайл українська телеведуча.

Нікітюк // www.instagram.com/lesia_nikituk/
Нікітюк // www.instagram.com/lesia_nikituk/

Багатомільйонні підписники телезірки, які активно стежать за особистим життям свого кумира і за її творчістю, залишають чимало відгуків під відеофайлом телеведучої.

"Обосраться можна . Я їх боюся", "Не страшно було так близько?", "Скат став раптом "звєздою"😂", - коментують відео фоловери Лесі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що скандальна українська телеведуча Леся Нікітюк в домашньому образі звернулася до своїх фоловерів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телезірка Леся Нікітюк грайливо виставила ногу на камеру.

Також портал "Українці" писав, що Весела зірка Леся Нікітюк зробила пропозицію своїй аудиторії.