Днями стало відомо, що в образі кіберпанка Буйвола в гіпершоу «МАСКА» на телеканалі «Україна» ховався популярний український співак Олег Винник.

Артист настільки замаскував свій голос, що глядачі і зіркові детективи проєкту були шоковані, коли Буйвол зняв із себе маску. За лаштунками шоу співак зізнався, що через величезну вагу костюма перебувати в ньому було досить складно. Більше того, на зйомках Олегу навіть знадобилась медична допомога.

Олег Винник
Олег Винник

Перебувати в об'ємних костюмах учасникам проєкту дійсно дуже непросто. Хоча дизайнери і створили систему кондиціонування повітря всередині, вага деяких елементів дає про себе знати.

«Думаю, одна лише голова мого Буйвола важить близько 10 кг, – каже Олег Винник. – Перед зйомками мене попередили: «Олеже, ви поки не навантажуйтесь, відпочиньте, адже в костюмі буде непросто, там важка голова». Коли я переглядав шоу в інших країнах, вже чув про це, але думав, що перебільшують, і все слід ділити на три. Проте коли мені допомогли одягнутися, зрозумів, що це набагато важче, ніж я міг уявити».

Так, перед виходом на сцену для зняття маски артисту стало погано і йому знадобилась медична допомога.

«Періодично защемляються корінці нервових закінчень у попереку. Це пов'язано з навантаженням на спину і фізичним ходом, тому що коли довго перебуваєш на сцені, ти не можеш тримати поставу, – прокоментував медик, який був присутній на майданчику шоу «МАСКА». – По-перше, додаткова вага (костюма – ред.), по-друге, постава. Ми застосувати протинабрякові і знеболювальні препарати, і йому стало краще».

Буквально через півгодини Олег Винник зміг повернутися на майданчик, і зйомки було відновлено. А вже в суботу, 30 січня, він приєднається до команди зіркових детективів і разом з Олею Поляковою, NK | Настею Каменських, Андрієм Данилком та DZIDZIO відгадуватиме, які зірки замаскувалися в неймовірних образах.