Відома українська співачка, одна з найуспішніших і впізнаваних жінок країни, "суперблондинка", детектив нового гіпершоу "Маска" Оля Полякова порадувала публіку відеолентою в своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в незвичайному образі на дозвіллі.

Відповідні відеофайли Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита українська співачка тільки недавно повернулася зі своєю сім'єю з шикарного відпочинку з екзотичних островів, які омиваються океаном.

Приїхавши назад в українську столицю, епатажна артистка почала приводити себе в порядок після відпочинку. Вона здалася перед фанатами в незвичайному образі - без макіяжу на масажних процедурах. Оля лежала на спеціальній кушетці для масажу, засунувши своє обличчя в отвір, і звернулася до шанувальників.

"Вгадайте де я, і що я роблю?", - звернулася до аудиторії зірка.

Крім цього, популярна співачка показала відео, на якому вона показалася в своїй природній жіночій красі теж без макіяжу і в білому халаті.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"Ви мої догадливі, ну звичайно ж, я була на масажі, а на обличчі у мене була маска від "Вальмонт" колагенова, подивіться, яке гладке, божевільне після неї обличчя. А зараз я йду на манікюр, педикюр, боже, не життя, а казка", - розповіла фанатам Українська знаменитість.

Нагадаємо, що скандальна українська артистка Оля Полякова показала аудиторії своїх дочок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Оля Полякова висловила свою думку щодо закону про українську мову.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Оля Полякова показала фанатам анонс нового гіпершоу.