Популярний співак Олег Винник, який виступив у шоу «Маска» в образі Буйвола і змінив до невпізнання свій голос, розповів, як йому вдалося це зробити.

На своїй сторінці в соцмережах співак виклав частину передачі з його участю, під час якої він зізнався, що ніяких апаратів, що змінюють голос, на шоу не було, і що виконавці «маскуються» самі.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

"Як правило, змінюється форманта (термін позначає акустичну характеристику звуків мови, перш за все голосних, пов'язану з рівнем частоти голосового тону і утворює тембр звуку. - Авт.)«,- розповідає співак і показує, як по-різному можуть» звучати " виконавці. Так, одні співають «горлом», інші — «грудьми».

За його словами, форманту можна міняти самому. Однак, якщо потрібно заспівати «різними голосами» багато пісень, то це — пекельна праця.

Олег Винник зізнався, що не впізнавав багатьох своїх «колег по цеху».

Раньше Українці писали, що днями стало відомо, що в образі кіберпанку Буйвола в гіпершоу "МАСКА" на телеканалі " Україна» переховувався популярний український співак Олег Винник.

Артист настільки замаскував свій голос, що глядачі і зіркові детективи проекту були в шоці, коли Буйвол зняв з себе маску. За лаштунками шоу співак зізнався, що через величезну вагу костюма перебувати в ньому було досить складно. Більш того, на зйомках Олегу навіть знадобилася медична допомога.

Олег Винник
Олег Винник

Перебувати в об'ємних костюмах учасникам проекту дійсно дуже непросто. Хоча дизайнери і створили систему кондиціонування повітря всередині, вага деяких елементів дає про себе знати.

"Думаю, одна лише голова мого Буйвола важить близько 10 кг, – говоривши Олег Винник. - Перед зйомками мене попередили:»Олег, ви поки не напружуйтеся, відпочиньте, адже в костюмі буде непросто, там важка голова". Коли я переглядав шоу в інших країнах, вже чув про це, але думав, що перебільшують, і все потрібно ділити на три. Але коли мені допомогли одягнутися, зрозумів, що це набагато складніше, ніж я міг уявити».

Так, перед виходом на сцену для зняття маски артисту стало погано і йому знадобилася медична допомога.