Одна з найскандальніших українських телеведучих, модель, чарівна актриса, а також письменниця і журналістка Ольга Фреймут порадувала аудиторію знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася на борту літака і звернулася до своїх фанатів.

Відповідну фотографію Ольга Фреймут розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Українська телеведуча славиться своїми скандальними витівками. Відомо, що вона брала участь у самому танцювальному проекті країни "Танці з зірками", де, відверто кажучи, показала себе не з дуже хорошого боку.

Оля Фреймут
Оля Фреймут

Не дивлячись на те, що вона захворіла коронавірусом, коли брала участь у проекті, вона продовжувала танцювати, чим домоглася поваги. Але кожен раз, коли ведуча отримувала критику на свою адресу від суддів проекту, вона всіляко огризалася.

У своїй публікації українська телезірка постала в щоденному образі - чорний спортивний костюм і великі сонцезахисні окуляри. Вона сидить на сидінні на борту літака за столиком, щоб перекусити і заодно зробити фотографію для фанатів.

"Книги, які сформували мене: 💙 Айн Ренд "Джерело" - про силу професіоналізму, користь егоїзму і мистецтво бути винятковим. 💚Грег МакКеон "Есенціалізм" - для миттєвої хімчистки життя і правильного розподілу пріоритетів. 💜Катехизм - книга мудрості і сили; вчить шукати суть між рядками та символічному мисленню. Прочитала в 7 років. Ця Книга стала фундаментом моєї особистості", - підписала свою публікацію зірка.

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Ольга Фреймут звернулася до аудиторії зі своєї кухні.

Як раніше повідомляв портал " Українці", українська модель Ольга Фреймут показала шанувальникам, як потрібно правильно аплодувати.

Також портал "Українці" писав, що скандальна українська телеведуча Ольга Фреймут порадувала фоловерів шикарними кадрами з висотного будинку в Києві.