Популярна українська артистка, "королева" шоу-бізнесу, "суперблондинка", член детективного складу на гіпершоу " Маска" Оля Полякова зачарувала фанатів шикарною відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала своїх дочок на справжньому дитячому святі, який вона їм влаштувала.

Відповідними відеофайлами Оля Полякова поділилася на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відома українська співачка є справжньою матір'ю для своїх дітей. Крім того, що у неї - дуже щільний графік і постійні гастролі, вона весь свій вільний час проводить зі своїми дітьми.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Після того, як співачка вирушила на відпочинок зі своєю сім'єю на Мальдіви, вона недавно повернулася в столицю і насамперед відправилася в салон краси.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Цього разу співачка показала справжнє дитяче свято, на відео можна побачити багато дітей, аніматора-професіонала і красивих тварин.

Варто відзначити, що Оля Полякова постаралася зробити своїм дочкам приємно, можна побачити, як її молодша дочка лежить з іншими дітьми на підлозі, а дрібненька собачка бігає туди-сюди по їх животах.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Крім цього, можна побачити велику черепаху і красивого білого папугу, який їздив на маленькому велосипеді, йому приділили особливу увагу як діти, так і дорослі.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що скандальна українська співачка Оля Полякова звернулася до своїх фанатів з салону краси.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита артистка Оля Полякова показала аудиторії своїх дочок на відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що знаменита співачка Оля Полякова порадувала публіку своїми соковитими формами.