Популярний російський спортсмен, бодібілдер, стриптизер, а також актор, чоловік знаменитої артистки Наташі Корольової Сергій Глушко (він же Тарзан) зачарував шанувальників шикарним і теплим знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався зі своєю дружиною на відпочинку в теплих краях.

Відповідну публікацію Тарзан розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що майбутній популярний артист в молодості мріяв стати військовим, так як його батько був полковником у відставці, а дід був теж "служивим".

Тарзан
Тарзан

Варто відзначити, що актор досяг слави, як стриптизер. Він активно займається спортом і практично не п'є алкоголь. Одного разу він навіть хотів стати вегетаріанцем.

Російський актор якось розповідав історію, що йому неодноразово пропонували зайнятися любов'ю за гроші, але він жартома називав занадто високу ціну, щоб у людини пропало бажання.

Займатися танцями Тарзан почав після того, як побачив оголошення про безкоштовний набір на хореографію. Після цього він звернувся за адресою і йому дали стрінги, сказавши імпровізувати на сцені в клубі.

У своїй публікації знаменитий танцюрист постав перед публікою зі своєю дружиною в щоденному образі на відпочинку. Вони одягнені в сонцезахисні окуляри і в легкий літній одяг.

"Нічне життя-вперед!😀 😀 😀",- підписав свій пост співак.

Варто відзначити, що подружжя одягнені в однаковий одяг, яка дає особливий вид на парочку.

Нагадаємо, що популярна артистка Наташа Корольова показала кумедний відеоролик зі своїм чоловіком Тарзаном.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Наташа Корольова показала кадр зі своїм колишнім чоловіком Ігорем Ніколаєвим.

Також портал "Українці" писав, що чоловік відомої співачки Наташі Корольової Тарзан показав публіці, як він провів своє дозвілля.