Знаменита українська артистка, талановита актриса, колишня солістка групи "ВІА Гра", учасниця танцювального проекту "Танці з зірками" Надя Мейхер порадувала аудиторію знімком у соцмережі. Вона показалася в шикарному образі і звернулася до фоловерів.

Відповідною публікацією Надя Мейхер поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Популярна актриса, танцівниця, шикарна співачка, спокуслива жінка – це все про одну Надію. Вона вже багато років радує публіку своїми талантами. Останнім часом її можна часто бачити на екранах телевізорів в ролі актриси в різноманітних українських фільмах.

На знімку українська співачка постала перед фанатами в образі ефектної леді – коротка зачіска і чорна сукня. В очі кидаються красиві вилиці актриси і її аксесуари на руках.

"Людина - це канат, натягнутий між твариною і надлюдиною— - канат над прірвою. Небезпечне проходження, небезпечно бути в дорозі, небезпечний погляд, звернений назад, небезпечні страх і зупинка. В людині важливо те, що він міст, а не мета... (Friedrich Nizsche)", - підписала свою публікацію знаменитість.

Крім цього, вона писала про шлях людини до успіху і про те, як він важливий і прекрасний.

Фото Надії Мейхер
Фото Надії Мейхер

"Але все ж який прекрасний шлях до цієї не досяжної мети, туди, де нас чекає своя Надлюдина, який прекрасний цей шлях (у кожного свій) у своїй різноманітності, наповнений безцінними труднощами, рішеннями, трансформацією,любові до життя. І я особисто щаслива , що немає ні кінця, ні краю самопізнанню, творчості, саморозвитку... Я щаслива, що завжди відчуваю спрагу і жадібність до пізнання себе в цьому житті та інших", - написала Надя.

Нагадаємо, що знаменита українська співачка Надя Мейхер зачарувала фанатів своїм вокалом під живу музику.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Надя Мейхер нагадала про свій головний талант у прямому ефірі.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Надя Мейхер показала, що таке справжня пристрасть.