Знаменитий російський співак, актор, заслужений артист Російської Федерації Діма Білан порадував фанатів знімком зі свого відпочинку в своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався на одному з найкрасивіших островів для шикарного відпочинку.

Відповідну публікацію Діма Білан розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Популярний російський співак знаходиться на вершині популярності на сьогоднішній день. Він входить до складу суддівського складу самого музичного проекту РФ "Голос Країни".

У своєму пості знаменитий артист постав перед публікою в щоденному літньому образі - білі легкі штани, сонцезахисні окуляри, біла футболка і синьо-біла сорочка. Він стоїть на тлі маленького і затишного будиночка, навколо якого ростуть екзотичні рослини.

"Спасибі цьому прекрасному острову, в якому є все , що потрібно для необхідного перезавантаження від величезного новинного потоку, в якому можна просто заблукати , якщо читати пабліки або стрічку новин про весь світ, який переживає переродження і мало хто зможе відповісти у що саме ... жоден філософ чи історик , яких я дивлюся відповісти до кінця не можуть .. ! тут, на острові, в оточенні води, є абсолютне відчуття захисту від негативних вібрацій !", - прокоментував свій пост співак.

Крім цього, він написав кілька слів про те, що відбувається в нинішньому світі.

Фото Діми Білана
Фото Діми Білана

"Я не знаю куди рухається цей світ 🙏 🏼 але так хочу , щоб він одужав і не хворів зі своєю новою етикою, реальністю, вірусами і так далі .. зараз моя пристрасть це блогери одинаки мандрівники-я в дикому захваті від них, в мені теж завжди жив дух #Пілігрим а #мотивпути ( з самого початку інсти маю цей хеш тег ) так ось - подібний океан* всередині кожного з нас і навіть якщо він не під рукою , все одно знаю, що він є, і його можна постаратися знайти! Спасибі острову за те, що саме тут я закрив кілька гештальтів і помирився з тими з ким був у сварці - це так цінно !!", - продовжив артист.

Нагадаємо, що знаменитий російський артист Діма Білан зачарував жіночу аудиторію голим торсом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий співак Діма Білан продемонстрував фанатам свій новий витвір мистецтва.

Також портал "Українці" писав, що популярний співак Діма Білан показав шанувальникам свій новий вигляд.