Зірка серіалу "Свати" згадала про найбільш хвилюючий період в житті. Анна Кошмал показала себе на пристойному терміні вагітності.

Анна Кошмал
Анна Кошмал

Артистка стала мамою 28 червня 2018 року. На світ з'явився син знаменитості Іван. За словами Анни Кошмал, за вагітність вона набрала 18 кілограмів. Актриса швидко повернулася в колишню форму завдяки веганському раціону.

Відзначимо, що артистка уникала продуктів тваринного походження і в процесі виношування немовляти. Як зізналася зірка "Сватів", рослинна дієта значно полегшила її самопочуття в цей непростий період.

Фото Анни Кошмал
Фото Анни Кошмал

У " сторіс "особистого" Instagram " Анна опублікувала архівні фото. У кадрі вона позує з великим животом на тлі квітучої природи.

Кошмал зазначила, що материнство приносить їй велике задоволення. "Найбільше щастя на світі", – розсудила знаменитість. Анна впевнена, що ніякі кар'єрні досягнення не можуть зрівнятися з тією любов'ю, яку дає малюк.

Фото Анни Кошмал
Фото Анни Кошмал

Говорячи про роботу, Анна Кошмал зізналася, що мріє повернутися на знімальний майданчик серіалу "Свати". Знаменитість дуже хоче, щоб сьомий сезон ситкому побачив світ.

За словами актриси, її постійно запитують про долю фінальної частини теленовели. Кошмал підкреслила, що майбутнє "Сватів" поки залишається туманним. Нагадаємо, сьомий сезон картини заморозили через пандемію.