Популярний український телеведучий, шоумен, колишній учасник ігор "КВК" , а також відеоблогер Олександр Педан порадував фанатів шикарним постом у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався в незвичайному образі на своєму дозвіллі.

Відповідною публікацією Олександр Педан поділився на своїй сторінці в Instagram.

Український шоумен є дуже активним користувачем у соціальній мережі. Він якось поділився секретом, як успішно вести свою сторінку і залучати фоловерів.

Крім цього, він брав участь в українському "Comedy Club", де грав роль ведучого, а його близький друг Сергій Притула виступав там на сцені.

У своїй публікації талановитий шоумен постав перед шанувальниками в незвичайному образі. Він сидить в якійсь палетці, оповитий в плед рожевого кольору, і п'є з залізної чашки напій.

"#книговиклик пройшов "на ура" і я навіть не уявляв, що серед моєї аудиторії стільки книголюбів. Дякую вам за активну участь і не припиняйте читати! Навіть без локдауну😉 Колись давно прищепив собі звичку читати на ніч щодня від 20 сторінок і більше протягом 40 хвилин. До речі, читання лишається одним з найкрутіших методів сприймання інформації💪Нарівні з мандрами та живим спілкуванням", - підписав свій пост телеведучий.

Фото Олександра Педана
Фото Олександра Педана

Також він дав невелику, але важливу пораду для своїх фанатів з приводу того, що і коли краще почитати.

"Даю вам одразу лайфхак - на ніч читаю художню літературу, а на серйозні книги треба знаходити час зранку. Тоді все набагато краще сприймається. Думаю, ви помічали: ввечері починаєте читати щось глобальне та одразу засинаєте. Хоча непогані ліки від безсоння))", - поділився шоумен.

Нагадаємо, що український шоумен Олександр Педан розповів аудиторії, як вести сторінку в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий телеведучий Андрій Бедняков порадував публіку своїм приїздом до рідного міста.

Також портал "Українці" писав, що популярний телеведучий Олександр Педан розповів аудиторії, чим він завжди займався.