Дружина народного депутата, голови політради партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко розмістила в Instagram знімок з білим котом на руках.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

"Ви чули таку приказку: "Тепле слово і кішці приємно"? І моєму коту теж, як виявилося. Якщо я довго не звертаю на нього уваги, він приносить мені якусь свою іграшку, щоб я пограла з ним. Я ловлю себе на думці, що на кілька хвилин відкладаю всі справи, щоб приділити йому час. Тому що ця мила істота теж дарує мені у відповідь своє добре муркотіння і наповнює простір затишком", – розповіла вона.

Марченко провела паралелі з відносинами між людьми.

"Чи Часто ми можемо відкласти всі справи заради один одного? Ми весь час зайняті, нам ніколи, ми "живемо" в гаджетах, для якогось майбутнього... А повз проходить життя, і повз проходять тисячі ласкавих слів - і цілющі хвилі не долітають до мільйонів сердець, тому що ці слова так і залишаються нами не сказаними", – заявила телеведуча.

пост Оксани Марченко в Instagram
пост Оксани Марченко в Instagram

Одним з перших на пост Оксани Марченко відреагував Філіп Кіркоров, назвавши дружину Медведчука "дорогою".

Добрий гарний ранок, дорога Оксана!!😘 написав Кіркоров

Інші користувачі розчулилися котом Марченко і підтримали думки Оксани.

Как же вы правы ,Оксана 🥺мы действительно живем на две жизни сейчас,в телефоне даже больше чем в реальности🥺Доброе утро и вам ❤️❤️❤️А котики это святое,им нельзя отказывать 😄 marinatkachenko999

К сожалению в современном мире многие поглощены гаджетами 😔 Всегда осознанно откладываю их в сторону, когда кто-то рядом 🤗 ❤️❤️❤️ svetlana_ivashkevich_