У студію програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» з прем’єрою пісні «Почуття» завітала популярна українська співачка, ім'я якої знають далеко за межами нашої країни – NK | Настя Каменських.

У відвертому інтерв’ю з ведучими Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» зізналась, чому вирішила не переносити прем’єру після недавньої втрати батька та за що постійно йому дякує.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

В ефірі «Ранку з Україною» NK | Настя Каменських презентувала нову чуттєву пісню «Почуття». І хоча зовсім нещодавно зірка повідомила про втрату рідної їй людини – батька, артистка продовжує працювати і дарувати прихильникам свою творчість.

«Насправді пісню «Почуття» ми готували ще у вересні. Я хотіла її презентувати до Дня закоханих. Справа в тому, що мої батьки навчили мене кохати і показали мені, що таке кохання. Тому що я з дитинства бачила між ними любов і пристрасть – вони завжди були як дівчинка і хлопчик, а не як чоловік і дружина. І мій тато завжди казав: «Нічого не важливо – ні гроші, ні кар’єра, найважливіше – той сонячний удар, який ти відчуєш від свого кохання». І завдяки Всесвіту я його відчула – в мене є мій чоловік, моя підтримка, моє кохання, з яким ми створили цю неймовірну пісню», – розповіла NK | Настя Каменських в ефірі каналу «Україна».

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Співачка зізналась – після всіх подій хотіла скасувати прем’єру композиції, проте вчасно зрозуміла, що цього робити не слід.

«По-перше – це єдине, як я можу подякувати своєму татові і сказати йому ще раз «Я тебе кохаю». А по-друге – мені хочеться, щоб всі зрозуміли, що кохання – це дійсно найважливіше почуття і, почувши пісню, обійняли – не важливо кого: чоловіка, дружину, дитину, батька, матір, – поділилась артистка у програмі «Ранок з Україною». – Так, у мене зараз важкий період, проте мій тато був дуже-дуже веселою людиною, і я точно знаю, якби він був зараз тут, то сказав би: «Не скасовуй! Тому що я хочу, щоб всі почули цю пісню». Вона йому дуже подобалась – він знав, що мама бере участь у зйомках кліпу. Дуже чекав побачити, але так сталось, що у Всесвіту були на це свої плани. Я знаю, що він все почує, побачить і завжди буде з нами».