31 січня Юлії Началовій виповнилося б 40 років. До цієї великої дати всі всі фанати згадували часи улюбленої співачки.

Юлія Началова
Юлія Началова

А недільного ранку тисячі людей вирушили на Троєкуровське кладовище Москви, де вже майже два роки покоїться зірка.

Могила артистки знову потопає в квітах і іграшках. Здається, немає більше такої зірки, яку так само сильно і щиро любив народ. Її смерть потрясла людей і досі не дає спокою – про неї говорять, сперечаються...

Незважаючи на вогку погоду, люди всі йдуть і йдуть до поховання Юлі, щоб вшанувати її світлу пам'ять, запалити свічки і лампади. Багато приводять з собою дітей, адже багато хто ставиться до покійної як до ангела, покровителя дітлахів.

Юлія Началова
Юлія Началова

"Вранці на могилі Юлії Началової сталося неймовірне диво, – розповіли співробітники Троекуровского кладовища. - Раптом виглянуло сонце, і такий потужний потік променів полився на пам'ятник, таке неймовірне тепло, немов влітку!... Здавалося, Юля дивиться з портрета, посміхається і підморгує всім нам. Люди, які в цей час були тут, прийняли це за добру звістку – мовляв, це Началова подала з того світу знак в свій ювілей. Всі стали хреститися, а багато заплакали".

Нагадаємо, Юлія Началова померла 16 березня 2019 року через зупинку серця, викликаної великим абсцесом. У 38-річної артистки виявився цілий букет хвороб: подагра, діабет і загальний збій в організмі, викликаний анорексією.

могила Юлії Началової
могила Юлії Началової

Її могила сьогодні вважається найбільш відвідуваною на Троєкуровському кладовищі, де покояться так само Віра Глаголєва, Микола Караченцов, Марина Голуб, Валентин Гафт, Олександр Лазарєв...