Знаменита українська співачка, популярна артистка, дружина відомого українського продюсера Потапа Настя Каменських потішила аудиторію відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала прем'єру свого нового кліпу.

Відповідну публікацію Настя Каменських оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська артистка перенесла величезну втрату – помер її батько, хоча ще зовсім недавно вона разом з ним і всією сім'єю зустрічала Новий рік.

Талановита виконавиця випустила свою нову пісню під назвою "Почуття" і зняла на неї кліп. У відеоролику можна побачити співачку в різних виглядах і почути дуже чуттєву і ніжну пісню. Крім цього, на відео можна побачити її маму, з якою вони обіймаються.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

""Почуття" - це ода любові, а любов - це той дар, який ми отримуємо від Всесвіту і батьків і несемо крізь все своє життя. Я щаслива, що у мене є кохана людина, з якою ми поділяємо любов і музику. І створили для вас цю неймовірну композицію. Сподіваюся, що це відео вам нагадає всі найщасливіші моменти Вашого життя❤️ "Почуття" - ода закоханим і люблячим", - підписала Відеоролик популярна українська зірка.

Нагадаємо, що Українська популярна артистка Настя Каменських зворушила фанатів душевним знімком зі своєю матір'ю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита виконавиця Настя Каменських потішила публіку своїм виглядом з відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Настя Каменських показала шанувальникам свій шикарний сніданок прямо в басейні.