Селфі з сином Дені опублікувала 49-річна співачка Христина Орбакайте у себе на сторінці в Instagram. У артистки двоє синів і дочка: Микита Пресняков, Дені Байсаров і Клавдія Земцова.

Микита Пресняков з дружиною Оленою Красновою живуть в Москві, де у них простора квартира в центрі столиці, а інші члени сім'ї з мамою більшу частину часу знаходяться в Майамі.

Алла Пугачова, Максим Галкін, Крістіна Орбакайте
Алла Пугачова, Максим Галкін, Крістіна Орбакайте

Дені Байсарову 22 роки, у нього такі ж світле волосся і очі, як і у мами Христини. Ні він, ні Микита поки не подарували їй онуків. ДО РЕЧІ, Дені зовсім не захоплюється музичною творчістю.

пост Христини Орбакайте в Instagram
пост Христини Орбакайте в Instagram

"Дені просто диво!!!! Красень!!!"; "Христина, як син схожий на вас, благородний, інтелігентний, щастя і благополуччя вам і вашій родині"; " який милий хлопчик!"; "Мамин син!"; "Христина, роди четвертого" — написали захоплені підписники Орбакайте.

Раніше повідомлялося, що Христина з донькою Клавдією сходили на день народження до семирічної зірки YouTube Насті Радзинської, більше відомої як Настя Лайк.

Кадрами появи на святі Орбакайте поділилася в сторіс Instagram. На ній був брючний рожево-пісочний костюм, а Клавдія вибрала для торжества наряд синього відтінку.