Популярна українська актриса, талановита виконавиця, чарівна і чарівна Аліна Гросу потішила аудиторію відеолентою зі своєю участю в соцмережі. Вона показала уривок нового українського фільму, в якому вона знімається.

Відповідну відеоленту Аліна Гросу оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська артистка з самого дитинства показується на українському телебаченні, вона знаходиться на професійній сцені з 4-х років. Крім цього, вона - рідна хрещениця знаменитої української артистки Ірини Білик.

У своїй публікації українська актриса показала уривок з другої частини відомого українського фільму "Таємне кохання", де вона, власне, і знімається.

Аліна Гросу постала перед аудиторією у всій своїй красі - шикарні біле волосся, вирівняне в акуратну зачіску, і червону сукню. Вона перебувала в галереї серед картин.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

"Ось і закінчилися зйомки другого сезону Таємна любов ❤️ чим саме порадують вас наші сценаристи і велика знімальна команда, ви зможете побачити досить скоро🙌🏽😊 Дякую кожному члену нашої групи 🤗🤗🤗 я була дуже рада повернутися до свого образу Світлани Мальської 😈 незважаючи на містику, яка зазвичай відбувається під час зйомок цього проекту🙈 коротше, ось тільки наступали знімальні дні (і першого, і другого сезонів) - так відразу якийсь треш в житті у пов'язаних з цією картиною людей траплявся🤯 може збіг?)) а може таємне кохання, дійсно, трохи похмурий проект))", - підписала відео українська знаменитість.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Нагадаємо, що відома українська актриса Аліна Гросу показала публіці уривок з популярного фільму.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Аліна Гросу порадувала аудиторію фотографіями зі своїми фанатами.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Аліна Гросу показала аудиторії теплі знімки зі своєю хрещеницею.