Дружина Дмитра Ступки, телеведуча Поліна Логунова у програмі «Зірковий шлях», яку ведуть Тімур Мірошниченко та Альона Вінницька на каналі «Україна» о 9:00, розповіла про складнощі з чоловіком.

Поліна Логунова стала частиною видатної династії Ступків кілька років тому. Але після відвертої розмови з журналістами каналу «Україна» із дружиною онука Боглана Ступки – Дмитра, стало очевидно – в молодій родині не все гладко.

Поліна Логунова
Поліна Логунова

Пара познайомилась на зйомках однієї із передач. Після нетривалих стосунків молоді люди зіграли гучне весілля, а потім у подружжя народилася донька Богдана. Та на фоні всіх цих щасливих подій пара весь час сварилася.

«Я раніше могла там 100 раз влаштувати істерику, зараз я просто дивлюся і спокійно про щось говорю. Наприклад, я говорю «я укатаю тебе в асфальт», - жартує Логунова і додає, що нині вони з Дмитром сваряться рідко, хоча це не означає, що їм вдалося порозумітися, - є штуки, які мене зараз трохи турбують більше, ніж якісь сварки. Я сильно зросла, в тому числі завдяки йому. Я росту дуже швидко, а він дуже повільно. Я йому даю дуже багато часу для росту. Якщо він не виросте, я думаю, що ми залишимося друзями. Але він намагається рости дуже сильно, став хорошим викладачем, він веде два курси, у нього все добре зі студентами, він ось так себе реалізував. Хоча, я думаю, що я б рвала більше».

Логунова не приховує, що вважає себе сильнішою у парі з чоловіком.

Поліна Логунова та Остап Ступка
Поліна Логунова та Остап Ступка

«Немає нічого, чого б я не могла пережити, але я дуже регулярно хочу померти. Мені іноді так нестерпно боляче, що здається, я не можу цього терпіти. І я реально хочу фізично зникнути. І стан суїцидальний у мене останнім часом частішає, тому що я дуже різко і швидко просуваюсь. Я не планую самогубство, ні в якому разі, але цей стан, коли тобі хочеться зникнути», - ділиться Логунова на каналі «Україна».

До таких думок доводить телеведучу так званий «Синдром Мерилін Монро». Коли ти найбажаніша жінка на планеті, найуспішніша, в розквіті сил, розумна, цікава. Але ти абсолютно нещасна.

«Я не пам'ятаю, щоб я була щаслива. Жодного року», - говорить Логунова.

Телеведуча запевняє, що в такі моменти не закривається в собі, а просто мовчить. Підтримки чоловіка вона не відчуває.

Поліна Логунова
Поліна Логунова

«Я не бачу в ньому допомоги психологічної. У нас немає такого типу, поговорити про щось. «Я хочу тобі розповісти там щось». Він ніколи мене не слухав. Він говорив тільки про себе. І це стало константою у наших відносинах. Йому важливо, щоб він, щоб його чули, щоб його хвалили: а я, от подивися, а я. Я його, звичайно, хвалю, але я вже навіть забула, коли мене чують і коли він чує, що щось мені потрібно. Але це теж урок, де я для себе приймаю стан, що так ти по суті нікому, крім себе не потрібна. І перестань шукати вихід не тільки в чоловіках, у відносинах. Але і десь там навколо, в подруг і тощо», - говорить Поліна Логунова.

Найскладнішим періодом подружнього життя із онуком Ступки Поліна називає появу доньки. Тоді телеведуча мала вийти на роботу через три тижні після пологів.

«Їсти хотілося, брала дитину з собою з люлькою. Важкувато було. У Діми було все складно, у його світосприйнятті. І у нас тоді з ним було все складно. І він якось без роботи, скажімо так, був», - поділилася Логунова на каналі «Україна».