Народний артист СРСР Василь Лановий, у якого був діагностований коронавірус і пневмонія, помер на 88-му році життя.

Після цього в російському виданні з'явилася інформація про спадщину знаменитого артиста.

Як зазначається, зірка радянських кінохітів "Анна Кареніна" і "офіцери" завжди був вельми високооплачуваним актором, так що зміг залишити родині хорошу нерухомість.

Багато років тому Василь Лановий обзавівся будинком в селищі Внуково, що вважався раніше в Підмосков'ї місцем проживання радянської еліти. Сусідами артиста по дачі були Володимир Познер і Олександр Абдулов.

Василь Лановий
Василь Лановий

Особняк обійшовся популярному акторові в мільйон доларів. За даними ріелторів, в даний час будинок коштує вже на цілих 500 тисяч більше, та й поруч з ним з'явився гараж для автомобіля.

Останні роки життя зірки" офіцерів " пройшли в квартирі, розташованій поблизу Арбата, — артист часто ходив пішки на роботу в театр Вахтангова. Вартість трикімнатної квартири в цьому місці, за даними джерела, становить не менше 50 мільйонів рублів.

Майбутньою організацією похорону і питанням спадщини тепер належить займатися синові Василя Ланового і третій дружині Ірині Купченко, з якою він жив у шлюбі з 1972 року.

Василь Лановий народився 16 січня 1934 року в Москві. У 1953 році вступив на факультет журналістики МДУ, а згодом — в театральне училище імені Б.Щукіна. Після його закінчення в 1957 році актор зіграв більше 70 ролей в кіно.

Василь Лановий
Василь Лановий

Народний артист СРСР знявся в таких кінокартинах, як" Червоні вітрила"," Анна Кареніна"," Війна і мир"," Сімнадцять миттєвостей весни"," офіцери "і"Дні Турбіних". За життя акторові вручили орден "За заслуги перед Вітчизною" і орден Пошани, також він є лауреатом премій "Золота маска" і "Кришталева Турандот".

У 2008-2010 роках Лановий був членом Громадської палати РФ, а в 2015 році став співзасновником Загальноросійського громадського цивільно-патріотичного руху "Безсмертний полк Росії".