Відома російська актриса театру і кіно, телеведуча, зірка серіалу "Інтерни", кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики Христина Асмус порадувала аудиторію публікацією в соцмережі. Вона показалася на сцені театру і звернулася до своїх фоловерів.

Відповідний пост Христина Асмус оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Скандальна російська актриса постала перед фанатами в старому образі – світле волосся довжиною до шиї і костюм бежевого кольору. Вона стоїть на сцені драматургічного театру і грає свою роль.

Крім цього, актриса присвятила свою публікацію великому театру і сказала, що вона не розуміє акторів, які не хочуть грати в театрі.

"Не розумію акторів, які не хочуть грати в театрі ☺ це не тільки круто (жива енергія глядача тут і зараз), але і необхідно! ☝ 🏻 Це відмінна перевірка. У кіно з будь-якого актора пристойного можуть зробити-намонтіруют як треба, музику додадуть 😏 А в театрі тобі "сховатися" нема за що. Театр-це і дисципліна, і щоденний "спортзал" для актора. Ні в одному кіно ти такий потужний досвід і зростання не отримаєш 🎭 мені здається, що актор без театру втрачає себе...", - підписала свою публікацію зірка.

Фото Христини Асмус
Фото Христини Асмус

Також відома телезірка написала про те, яку роль театр зіграв в її житті, і що вона йому дуже вдячна за це.

"Мене, як актрису зробив саме театр! Мені дуже подобається мій репертуар в @ermolova_theater. Тому дуже прикро, що вистави дивляться в сотні тисяч менше людей, ніж кіно.... 😞 На своїй сторінці режисер @danil_chaschin написав цитату великого Аль Пачіно: "Я б порівняв театр з ходінням по канату в ста футах над землею і без всякої страховки. А в кіно канат лежить на підлозі" соглас згодна на 100%! Там ще під фоткою зі мною Данило мудрі і правильні слова написав, обов'язково прочитайте😂 😂 😂", - поділилася актриса.

Фото Христини Асмус
Фото Христини Асмус

Нагадаємо, що російська актриса Христина Асмус відвідала головну церемонію нагородження, на якій вручали кінопремію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телезірка Христина Асмус показала фотографію зі зйомок.

Також портал "Українці" писав, що знаменита російська зірка Христина Асмус розповіла не зовсім приємну історію своїм фанатам.