Популярна українська співачка, справжня гордість української естради, скандальна і епатажна "Королева ночі" Оля Полякова поділилася відеофайлами у своєму акаунті в соцмережі. Вона показала публіці свої підготовки перед важливим інтерв'ю.

Відповідну відеоленту Оля Полякова продемонструвала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Українська артистка - справжня "королева" шоу-бізнесу. Вона відрізняється від маси інших виконавців своєю унікальною зовнішністю і простотою свого характеру, а її образи зводять з розуму всіх чоловіків.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Крім цього, Олю можна вважати справжньою патріоткою своєї країни - вона підтримала закон про українську мову і вважає, що люди повинні спілкуватися рідною мовою, хоча сама цим частенько нехтує.

У своїх відеофайлах епатажна артистка постала перед публікою абсолютно без макіяжу, перебуваючи на процедурах у свого улюбленого косметолога, до якого вона ходить на постійній основі.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Співачку можна побачити в одному рушнику на голе тіло, вона лежить на спеціальному ліжку і знімає себе на відео з телефону, поки доктор робить їй спеціальні процедури по догляду за обличчям.

"З літака прямо в клініку", - підписала відео українська співачка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Варто відзначити, що знаменитість ретельно відвідує доктора Дудикову. Завдяки її процедурам Оля відчуває себе відмінно, а виглядає – шикарно.

Оля Полякова
Оля Полякова

Нагадаємо, що співачка Оля Полякова розповіла фанатам, як вона любить свою роботу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", епатажна артистка Оля Полякова змінила свій вигляд і звернулася до аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що талановита співачка Оля Полякова показала фанатам свою старшу дочку.