Відома українська співачка, народна артистка України, продюсер, колишня учасниця танцювального проекту "Танці з зірками" Наталія Могилевська розчулила аудиторію відеолентою у своєму акаунті в соцмережі. Вона постала на великій сцені на честь великої втрати для українського народу.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська співачка народилася в Києві, її батько був геологом, а мама – кухарем в ресторані. На жаль, особисте життя у популярної артистки склалася не найприємнішим чином, але вона не любить про це говорити публічно.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

У далекому 1995 році вона випустила свої перші пісні "Пролісок", "Єрусалим" і "Дівчинка з волоссям кольору лілій", після чого вона стала дуже популярною.

Після цього вона взяла участь у конкурсі "Слов'янський базар", де здобула перемогу, і почала підкорювати велику сцену. Вже в 2004 році вона стала народною артисткою України.

У своїй публікації знаменита співачка постала перед публікою на великій сцені і звернулася до публіки зі словами про смерть народного улюбленця Кузьми. Вона заспівала свою пісню "Personal Jesus".

"Включай свій телевізор, і там буду я Дивись який веселий і світлий Твій персональний Jesus із крилами журавля Тебе закриє від вітру #personaljesus #кузьма #скрябін #люблю", - підписала свій пост зірка.

Підписники Наталії не змогли стримати своїх емоцій після такого душевного виступу і написали багато відгуків під відео.

Наталя Могилевська, скріншот із відео
Наталя Могилевська, скріншот із відео

"Яка ж ви... Наша Діва!!! Зірка!!! АРТИСТ!!! До сліз...", "Чесно слухала і плакала 😭 😭 😭 😭 шкода що так, він був чоловік з великої літери😟", "Мурахи по тілу від виконання❤️❤️❤️❤️❤️", - коментують публікацію юзери соцмережі.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Наталія Могилевська звернулася до фоловерів на честь православного свята.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Наталія Могилевська порадувала публіку пікантною публікацією.

Також портал "Українці" писав, що знаменита артистка Наталія Могилевська показала публіці смішну сцену зі своєю участю.