Одна з найкрасивіших і чарівних артисток, популярна співачка, представниця України на "Євробаченні" Злата Огневич порадувала аудиторію постом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в шикарному образі справжньої леді і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Злата Огневич оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Не дивлячись на свою ніжну і жіночну натуру, українська артистка є справжнім бійцем всередині. Вона навіть розповіла, що з самого дитинства їй необхідний адреналін. Артистка лазила по горах і навіть один раз зірвалася, вона стрибала з 5-тиметрової вишки, і мріє стрибнути з парашутом.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

Крім цього, відомо, що вона одного разу спізнювалася на прямий ефір "Народної зірки", а ворота на студію Довженка були закриті. Знаменита виконавиця довго не думала і перелізла прямо через паркан.

У своїй публікації зірка постала перед публікою в ніжному образі елегантної леді - велике і вільне світло-синє плаття, шапка і джинсова курточка.

"Той, хто мене знає ближче, багато разів бачив прояв моєї внутрішньої сили. Сила-це коли ти знаєш, що все реально і лише твої рішення//дії дають тобі приголомшливі можливості. Вони значно розширюють горизонти, ніж у скигліїв, вічно нарікають на свою долю ( і часто це не тільки "лежать" на дивані ). Сила-це вміння знаходити потрібні слова для себе та інших, коли здається, що все летить до біса! Сила-це безліч.... всього, що залишається з Вами, коли гасне світло і крізь тишу пробивається внутрішній голос", - прокоментувала свій пост українська зірка.

Злата Огневич
Злата Огневич

Нагадаємо, що популярна українська співачка Злата Огневич поділилася цікавою новиною зі своїми шанувальниками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Злата Огневич сказала свою думку про новий мовний закон в Україні.

Також портал "Українці" писав, що знаменита артистка Злата Огневич показала аудиторії свою сестру.