Співачка померла 16 березня 2019 року у віці 38 років. Близькі схильні вважати, що з'ясування відносин з бойфрендом негативно вплинули на її здоров'я.

Юлія Началова
Юлія Началова

В рамках програми "Док-ток" вийшла третя частина фільму, присвяченого Юлії Началової. У ньому була порушена тема особистого життя артистки, в якій не обійшлося без проблем. З 2011 по 2016 рік зірка зустрічалася з хокеїстом Олександром Фроловим. Роман протікав настільки яскраво, що Юлія зробила татуювання з ініціалами коханого. Однак після розриву почався справжній кошмар. Олександр вирішив відсудити половину вартості квартири, яку подарував співачці колишній чоловік Євген Алдонін. Тоді, за словами піар-менеджера виконавиці Анни Ісаєвої, у зірки погіршилося здоров'я — почалися різкі скачки цукру в крові.

почалися суди, дзвінки, СМС, а в них, боже мій, розклад за кілька років, Кошторис, які гроші були вкладені в їх спільне життя, не особисто в Юлину. Були пораховані в тому числі аліменти на його дочку, дві машини, які він купив татові і мамі і на яких ніколи ніхто з Началових не їздив. Всі квитки були пораховані (вони разом літали), ресторани, в які вони ходили. Чеки не були додані, але він оцінив походи в ресторан в один мільйон доларів Анна Ісаєва про Олександра Фролова

Юлія Началова
Юлія Началова

Перед смертю Юлія Началова, турбуючись про майбутнє своєї дочки, попросила Анну Ісаєву розповісти, що насправді відбувалося між нею і Фроловим. Виявилося, чоловік пішов від співачки до її подруги. А частину майна зірка переписала на бойфренда під дією ліків. Прохання про допомогу-останні слова, які вона сказала своєму менеджеру.

це дуже важливо. Ти повинна сказати, що Фролов сам мене кинув. Я хочу, щоб усі знали, що він пішов до моєї подруги, яка була дружиною його найкращого друга в Америці. Частку в квартирі я підписала йому в безпам'ятному стані. Я була під ліками. Потрібно сказати, що у мене росте віра. Ми не заходили з цією темою в ЗМІ, Я тебе про це просила, але зараз все змінилося — про це потрібно сказати. Якщо знадобиться йти з цією темою в ЗМІ, ти зобов'язана йти. Іди і говори

Юлія Началова
Юлія Началова

Нагадаємо, що співачка страждала діабетом другого типу, подагрою і червоним вовчаком. Але, незважаючи на біль, не переставала носити каблуки, натираючи ноги. У підсумку Юлія потрапила в лікарню з сепсисом, який не залишив їй шансів. Після смерті артистки Фролову не вдалося роздобути частку в квартирі, за яку він так боровся. Житло, як і сподівалася зірка, дісталося її доньці.