45-річна Анастасія Волочкова зробила несподівану заяву. Балерина, яка заявляла раніше про своє швидке весілля, зізналася, що розлучилася зі своїм коханим.

Анастасія Волочкова, яка відсвяткувала напередодні свій ювілей, вирішила поділитися з шанувальниками в інстаграмі подіями з власного особистого життя, щоб не плодити чутки.

У день свого народження я була щаслива. Але в цей самий день я прийняла рішення розлучитися зі своєю коханою людиною...

пост Анастасії Волочкової в Instagram
пост Анастасії Волочкової в Instagram

За словами скандальної балерини, вона протягом довгого часу жила разом зі своїм вже колишнім коханим, з яким зірку об'єднувало безліч прекрасних моментів і подій.

Я жодного слова поганого про нього не дозволю собі сказати, як і ні про одного з тих чоловіків, з якими мене пов'язувала доля. Тому що я можу пов'язувати свої відносини тільки з найкращими. Але мені, як і багатьом людям, властиво розчаровуватися в людях і в їх відносинах і вчинках. А на території вчинків слова програють війну...

Як зазначила Анастасія Волочкова, за своє життя вона з честю і гідністю пройшла безліч випробувань.

"І я розумію і відчуваю, що з сильною духом жінкою поруч може бути тільки чоловік, сильніше її, могутніше, благородніше, гідніше і величніше. За характером. Для мене ще значущою цінністю є моя творчість, якій я присвятила все моє життя. І поруч зі мною може бути та людина, хто буде любити і поважати цей аспект, як і мене. Для мене у відносинах з чоловіком ніколи не був значущий його фінансовий достаток. Я завжди відкриваю щедро свою душу. І не шкодую своєї довірливості, відкритості і романтичної своєї натури. Але так вийшло, що серце моє підказало мені, що потрібно багато чого змінити. І, розчарувавшись, я вирішила не брехати самій собі.. Але ж головний суддя життя-це наша людська совість", — підсумувала артистка.

пост Анастасії Волочкової в Instagram
пост Анастасії Волочкової в Instagram

Нагадаємо, рівно рік тому Анастасія Волочкова, яка відзначала свій день народження в караоке-клубі, запросила присутніх на своє весілля.

"Бажаю нам всім зустрітися на моєму весіллі в цьому році. Дату ми з коханим поки не вибрали, але виберемо якусь символічну. Швидше за все, весілля відбудеться 20.10.2020", - заявила балерина, зазначивши, що на торжестві у неї швидше за все буде 7 весільних суконь і діамантова корона.

Незважаючи на гучну заяву, обранець артистки не прийшов в караоке-клуб на святкування її дня народження.

Найголовніше – мої стосунки з коханим. Він красивий, стрункий і ніколи не був одружений. Але поки я його вам не покажу. Нехай це залишиться моєю таємницею. Щастя любить тишу. заявила балерина