Юлія Началова померла в березні 2019 року – співачці було всього 38 років. Через два роки дочка виконавиці Віра знайшла в собі сили, щоб поділитися з журналістами російського Першого каналу спогадами про свою знаменитої матері, повідомляє Starhit.

14-річна Віра є єдиною дочкою Юлії Началової, яка називала її головною радістю у своєму житті. Коли співачка боролася зі страшною хворобою, дівчинка перебувала за кордоном разом з однокласниками.

дочка Юлії Началової
дочка Юлії Началової

Вчителі приховували від віри страшну правду. Про смерть матері дівчинка дізналася останньою-про це їй розповів батько Євген Алдонін, коли та повернулася в Москву.

"Востаннє я бачила маму живою 7 березня. У мене був виступ в школі, але мама не змогла приїхати, оскільки у неї дуже сильно боліла нога. Потім я привезла їй великий букет квітів. Мама мені побажала тоді багато всього хорошого. Якби мені сказали, що таке може трапитися, я б навряд чи повірила. Коли були похорони, мені було дуже боляче. Але я не плакала, намагалася триматися", — розповіла дочка Юлії Началової в інтерв'ю для програми "Док-ток".

Звістка про смерть матері стала для Віри справжньою трагедією. Змиритися з втратою дівчинці важко досі.

Юлія Началова з чоловіком
Юлія Началова з чоловіком

За словами родичів покійної співачки, 14-річна дівчина як і раніше привозить з кожної поїздки подарунки матері, які відносить на її могилу.

У мами була карта бажань, в якій вона все писала в теперішньому часі. Тобто вона там писала, що має великий будинок, хорошу машину і так далі. Вона хотіла, щоб було більше концертів, програм, щоб був чоловік люблячий, синочка хотіла.

Подруга співачки Лариса Доліна відверто розповіла про захворювання, від яких страждала її колега. "Ми всі знали про проблеми Юлі зі здоров'ям: і про анорексію, і про подагру. Благали її лікуватися, але вона була така самовпевнена, говорила, що нічого страшного не трапиться", - розповіла Лариса Доліна.

Як зазначає Starhit, Дмитро Ланський під час шлюбу з Началовою нібито постійно змушував співачку худнути. Юлія, яка дізналася про його зраду, вирішила, що це сталося через її проблеми із зайвою вагою, після чого протягом тривалого часу намагалася схуднути, що ледь не призвело до анорексії.

Юлія Началова
Юлія Началова

"Звичайно, ми постійно говорили їй, що потрібно зупинитися, що це шкідливо для здоров'я, але вона не слухала. З Ланським я не намагалася розмовляти. А з чого мені з ним розмовляти? Він нікчемність, вибачте за вираз. Я цей шлюб Юлі ніколи не схвалювала", - зазначила Долина.

Одержима дієтами Юлія Началова посадила собі нирки, що призвело в майбутньому до розвитку букета хронічних захворювань. "Звичайно, нам дуже важко. Кожен день думаємо про те, що не допомогли, не запобігли", — зізналися батьки Юлії Началової.