Поліна Логунова часто радує фанатів свжеімі знімками і багато з них досить відверті. Дружина Остапа Ступки показує свої соковиті форми в облягаючому білизна або тренувальному одязі.

Поліна Логунова
Поліна Логунова

Цього разу Поліна Логунова перевершила саму себе, розмістивши фото без бюстгальтера в зухвалому гримі та й до того ж абсолютно вся покрита блискітками. На жаль багатьох фанатів, соски Логунової виявилися замазаними.

Як відомо, соцмережі банять користувачів, які виставляють оголені фото з помітними сосками.

"Давай пограємо", - просто підписала свій знімок Поліна Логунова.

Фото Поліни було зроблено на тлі футбольних воріт, які відразу мало хто помітив спантеличившись, яку саме гру пропонує Поліна Логунова.

пост Поліни Логунової в Instagram
пост Поліни Логунової в Instagram

Соковиті гідності дружини Остапа Ступки відразу оцінили фанати і просто мімопроходящие користувачі, які перетворилися в шанувальників дуже великих достоїнств Поліни.

"Ось це фотоооо😍 шикарна, просто 😍", "Яке шикарне вийшло фото", "Фото просто вау бомба", "Давай пограємо пустунка ти однак Полінушка", "Жінка яка Створено для любові", "Наскількі це прекрасно і естетично красиво", "Просто очей не відвести", "Але цукерочка", – писали користувачі Поліні Логунової.

Раніше Поліна розповідала, що їй довелося пережити непрості часи з Остапом Ступкою під час вагітності та після народження дитини.