Раніше Хамовницький районний суд Москви розвів гумористів 16 листопада 2018 року. Через місяць рішення про це вступило в законну силу.

Однак спільно нажите Петросян і Степаненко почали ділити ще до початку процесу про розлучення: з позовом про розподіл майна Олена Григорівна звернулася ще 3 липня 2018 року. Шлюб при цьому вона розірвати не просила.

Євген Петросян з сином
Євген Петросян з сином

Однак таке рішення не влаштувало Євгена Вагановича, і на розлучення 26 жовтня 2018 року подав вже він. Намагався зробити він це і раніше, але лише до цього дня вдалося домогтися задоволення клопотання про те, щоб позови розділили: окремо розглядали розлучення, окремо – розділ. Щоб розірвати шлюб, суду знадобилося всього три тижні. А ось поділ спільно нажитого триває досі.

Лише 8 травня 2019 року суд відправив все добро колишнього подружжя на експертизу, і тривала вона донині, тобто без чотирьох днів 1 рік 9 місяців! І ось нарешті 4 лютого 2021 року результати експертизи передали до суду.

Євген Петросян з молодою дружиною
Євген Петросян з молодою дружиною

- Висновок експертизи у справі про розподіл майна між Євгеном Вагановичем Петросяном (в суді він проходить під своїм прізвищем в паспорті – Петросянц) і Оленою Григорівною Степаненко нам передали тільки що – - розповів Sobesednik.ru прес-секретар Хамовницького районного суду м. Москви Іраклій Сохадзе. - Висновок проводило Міністерство юстиції. Оскільки описувати і оцінювати довелося дуже багато всього, залучали експертів сторонніх організацій.

Висновок вийшло дуже об'ємне: воно зайняло цілу коробку. На перший погляд, там не менше 500 аркушів!

Сьогодні ввечері з ним знайомиться суддя, а завтра вранці за ним прийдуть адвокати обох сторін. Вони не помінялися: у Петросяна це Сергій Жорін, у Степаненко – Олена Забралова. В електронному вигляді ми висилати його не будемо: це скільки часу б пішло на сканування! Судове засідання буде призначено найближчим часом, з урахуванням часу, необхідного для ознайомлення.