Проблеми зі здоров'ям з'явилися у Примадонни через зв'язок з небіжчиком.

Про це пише російське видання Собеседник.

Алла Пугачова рідко відвертається про особисте життя. У соціальних мережах вона демонструє повну ідилію у відносинах з гумористом Максимом Галкіним. Втім, відомий парапсихолог Наталія Федосеєнко впевнена: у зірковій парі не все так гладко. Хоча великі неприємності їй доставляє не Галкін, а потойбічні сили, через які Пугачовій доводиться дуже несолодко.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

- Алла Борисівна завжди була самовпевненою і владолюбною жінкою, їй не властива м'якість і поступливість, властива представницям слабкої статі, – запевняє Наталя. - Алла сильна, як чоловік. Але так як вона зодіаку Овен, то не любить, коли їй тикають в обличчя її гендерною приналежністю. Кожного, хто посміє дорікнути її, Алла Борисівна укладе на лопатки.

Єдиним, кому Алла прощає майже все, є Максим Галкін. У побуті, за словами Наталії, гуморист у всьому влаштовує дружину.

- З Максимом Аллі Борисівні дійсно дуже пощастило, - продовжує Федосеєнко. - Галкін-нестандартна і дуже терпляча натура. Багато хто сумнівається в щирості їх відносин.

Мовляв, рано чи пізно родині Алли і Макса прийде кінець. Ні! Союз між дурним Овном і терплячим близнюком назавжди!

Фото Максима Галкіна і Алли Пугачової
Фото Максима Галкіна і Алли Пугачової

Їм комфортно разом – пояснює експерт. - Алла-любитель поніжитися після трудових буднів і зайнятися собою. Максим же, немов електровіник, без всяких зайвих слів зробить всі обов'язки по дому, які не входять в завдання гувернанток і нянь.

Втім, подружні розбіжності між Пугачовою і Галкіним все ж трапляються. Правда, вони досить короткочасні. Бурхливих сварок і биття посуду в замку не буває. На відміну від більшості сімей, сваряться Галкін і Пугачова не через гроші: фінансовий стан у Алли буде стабільним до кінця днів.

- Подружні розбіжності відбуваються на побутовому грунті і через ревнощі, - каже Наталя. - І Алла ревнує Макса, і він її.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

Більше турбує парапсихолога стан здоров'я Пугачової. Не так давно співачка зізналася, що стрімко старіє. "Організм дає збій. Мені важко дихати, важко ходити. Але я ще жива", - зізналася, піддавшись емоціям, Примадонна. За словами парапсихолога, Пугачова не лукавить. З кожним днем їй дійсно стає все важче.