51-річна Тетяна Буланова здивувала своїх підписників в "Інстаграмі", відправившись на зимову риболовлю.

Співачка поділилася кадром, де лежить на снігу в теплому одязі і рукавицях поруч з багатим уловом. Разом з нею позує її друг — футболіст Володимир Бистров.

Тетяна Буланова
Тетяна Буланова

Спортсмен теж виклав спільне фото, де сидить в обнімку з виконавицею хітів "Ясний мій світ" і "Мій сон". На обох кадрах Тетяна постала без макіяжу, без якого майже не з'являється в своєму Інстаграме. Артистка не стала прикрашати себе, проте у шанувальників виникли питання.

Спочатку користувачі просто не впізнали свою улюбленицю і не змогли знайти її на знімках. Зовнішність співачки різнилася з тим, як вона зазвичай виглядає в соцмережах. Однак, коли плутанина вирішилася, юзери відзначили, що Тетяна прекрасна в будь — якому вигляді і їм було цікаво бачити її в новому амплуа-в якості рибалки.

"Тетяна і без макіяжу красуня", - писали фанати.

Тетяна Буланова
Тетяна Буланова

хто є хто на фото ? Рибку дізналася, інших немає!❤️

очманіти! Якби не написали, що це Тетяна, взагалі б не дізналася 🙈 🤣

я довго думала, що за хлопець зліва♪

обличчя Тетяни виглядає немов безсольна риба. Що ж ви з собою зробили, Танечка Ann.sepia2990

Тетяна Буланова
Тетяна Буланова

Тетяна Буланова – співачка, актриса і телеведуча, заслужена артистка РФ. Нещодавно зірка підтвердила, що у неї з'явився новий бойфренд – бізнесмен, особистість якого вона не поспішає розкривати. За словами зірки, чоловік дбав про неї після того, як у квітні 2020 року Тетяна перенесла інсульт.