Станіслав Садальський опублікував пост в пам'ять про Тетяну Іваненко – кохану Володимира Висоцького. Днями жінку знайшли мертвою.

Артист розмістив в Instagram-каналі колаж з фотографій Тетяни Іваненко, а також написав пронизливий текст про цю дивовижну кохану Володимира Висоцького.

Володимир Висоцький та Тетяна Іваненко
Володимир Висоцький та Тетяна Іваненко

Таким чином Станіслав Садальський поширив в мережі інформацію про шокуючі деталі смерті жінки: її тіло виявили в квартирі через п'ять днів після смерті. 79-річна подруга Володимира Висоцького пішла з життя в повній самоті.

За словами Станіслава Садальського, в молодості Тетяна Іваненко була в числі найкрасивіших представниць прекрасної статі. Артист зазначив, що після смерті Володимира Висоцького жінка відмовлялася давати інтерв'ю і забрала з собою таємницю романтичних відносин з великим бардом.

Володимир Висоцький та Тетяна Іваненко
Володимир Висоцький та Тетяна Іваненко

Актор запропонував фанатам поміркувати про взаємини Тетяни і Володимира, звертаючи увагу на вірш "як все, як це було...", яке Висоцький присвятив своїй обраниці з театру на Таганці.

Пост артиста привернув увагу користувачів мережі.

"Дуже шкода! Красива була жінка.", "Яка красива дівчина і яка ж нещадне життя! Старість – це сумна післямова життя...", "Красива дуже! Земля нехай буде пухом!", "Напевно, найкрасивіша з тих, що були у нього, і найнещасніша. Але горда і гідна", - написали коментатори до публікації Станіслава Садальського.