Одна з найчарівніших і молодих представниць українського шоу-бізнесу, співачка, член тренерського складу музичного проекту "Голос Країни" Надя Дорофєєва зачарувала публіку пікантними кадрами у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася у відвертому образі в домашніх умовах.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва показала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна українська співачка - дуже талановита і старанна дівчина. Вона намагалася побудувати свою кар'єру в Москві, але у неї нічого не вийшло, і вона повернулася в Україну.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Після повернення на територію України вона звернулася до одного з найталановитіших продюсерів Потапу (він же ПТП), який якраз був зацікавлений Надею Дорофєєвою.

Продюсер повідомив, що у нього є молодий виконавець - Позитив, з яким він би хотів створити групу, і запросив Надю в свою команду. Так і з'явилася на світ колишня група "Время и Стекло", яка закохала в себе мільйони сердець.

Українська співачка славиться своєю природною жіночою красою - вона ніжна і мила. Крім цього, вона володіє дуже красивим і сильним голосом.

У своїй публікації співачка постала у відвертому образі - нижня білизна і модні кеди на ногах. Вона позує перед камерою для відвертих кадрів на ліжку.

"OMG", - прокоментувала свою публікацію українська зірка.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Нагадаємо, що популярна українська співачка Надя Дорофєєва показала свого чоловіка за лаштунками музичного проекту.

Як раніше повідомляв портал "Українці", підопічна Потапа Надя Дорофєєва звернулася до жіночої аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Надя Дорофєєва показала зйомки свого останнього кліпу.