Зірковий промоутер Сергій Лавров розсекретив жорстку правду про стосунки Пугачової і Кіркорова. Шлюб з князями Кіркорова і Примадонною проіснував 11 років, був активно обговорений шанувальниками і пресою.

За підсумком ці відносини з тріском розвалилися: Пугачова вийшла заміж за Галкіна, а Кіркоров так і залишився самотній.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

Багато років публіка вірила, що ці відносини — справжні. Однак, Лавров заявив-почуттів у Пугачової не було, вона розраховувала збільшити свою популярність за рахунок цього роману.

"Найвідоміший піар-роман-це, звичайно, Пугачова з Кіркоровим. Не можу стверджувати, що це було за гроші, але Пугачова — майстер піару. І коли вони з Філіпом одружилися, розірвалася бомба. Про це пліткували бабусі на лавочках, з цього починалися новини на Першому каналі. Тоді ще не була популярна тема сурогатного материнства, але якби вони народили дітей, у народу трапилася б просто істерика", — розповів він "Комсомолці".

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

Сергій зазначив-Головним дивідендом від цих відносин стали гроші.

"Свою популярність вони тут же конвертували В гроші. Відразу після весілля Філіп, який тоді ще був далеко не поп-королем, став збирати величезні зали, а Алла Борисівна заламала шалені гонорари за свої шоу", — пригадав він.