Українську співачку Софію Ротару, яка виступила минулого тижня на приватному заході у Воронежі, відобразили на цій вечірці і виклали фото в мережу без фотошопу, що дало можливість шанувальникам оцінити, як виглядає артистка в свої 73 роки.

Софія Ротару
Софія Ротару

Першим, хто виклав фото і відео з Ротару з ювілею керівника місцевої будівельної компанії, виявився соліст ансамблю ANI BAND Армен Оганесян, який відвідав Захід.

Спочатку він похвалився, що прийшов на свято, де виступає «легендарна співачка», а пізніше озвучив і гонорар зірки. За концерт в РФ, за даними ЗМІ, артистка отримала 9 мільйонів рублів.

Продемонстрував в мережі Оганесян і спільне Селфі з Ротару, що дозволило шанувальникам співачки розглянути обличчя артистки, зняте крупним планом. Правда, дуже швидко і відео, і фото з соцмережі музиканта виявилося видалено.Зараз Софії Ротару 73 роки, на сцені вона більше 50 років і продовжує виступати. Закономірно багато шанувальників зірки стали задаватися питанням про стан здоров'я і зовнішній вигляд виконавиці. Музичний критик Сергій Сосєдов і зовсім заявив, що Ротару з її «слабким репертуаром» пора йти на пенсію.

Софія Ротару
Софія Ротару

Він же висловився, що Ротару щосили намагається зберегти образ молодої жінки, який все важче їй дається, і останнім часом Ротару його «вивозить» виключно за рахунок акторської гри, а при найближчому розгляді старість видно неозброєним поглядом.