Відома українська артистка, талановита актриса, хрещениця народної артистки України Ірини Білик Аліна Гросу потішила аудиторію відмінним відеороликом. Вона показала свої різні види зі зйомок шикарного фільму зі своєю участю.

Відповідну публікацію Аліна Гросу показала у своєму акаунті в Instagram.

Кожному шанувальнику української актриси відомо, що вона почала виступати на професійній сцені ще з 3-х років. Вона брала участь у конкурсі "Міні-міс Україна", де здобула перемогу.

У своїй публікації артистка показала шикарну відеоленту з кадрами з нового українського фільму під назвою "Дико любила Вову". На відео можна побачити різні образи актриси, навіть в костюмі черниці.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

"Сьогодні 2 роки, як почав зароджуватися Вова☄️☄️☄️ 2 роки з дня зйомок улюбленої трилогії "Дико любила Вову", 2 роки як я Grosu, як я знайшла себе, своїх людей, свою команду, своє звучання❤️ 2 роки як я познайомилася з прекрасним і талановитим @roman_polianskiy , який мені здавався занадто дорослим і трохи гордим у перший знімальний день (і тільки🤪) а також з чудовим @max_kiselev !😊 😊 😊 ", - прокоментувала відеоролик зірка.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Крім цього, вона не забула про своїх колег по знімальному майданчику і подякувала всім, хто з нею працював.

"Спасибі велике всій команді, а особливо режисерові @alex__nekto, @msproduction_official, @maya_serikova @alexandernickitin за те, що відчули мене, повірили, направили, Величезна подяка за ідеї, поради, чудовий сценарій і образ😊 спасибі @shurins за пісню Вова:)", – продовжила співачка.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Нагадаємо, що популярна українська актриса Аліна Гросу показала шанувальникам свою хрещеницю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Аліна Гросу показала шикарні кадри з нового фільму, в якому вона знімається.

Також портал "Українці" писав, що талановита українська актриса Аліна Гросу показала свою акторську майстерність.