Сама епатажна і скандальна артистка на українській естраді, популярна співачка, "суперблондинка", відома, як "Королева ночі", Оля Полякова потішила фанатів знімком у соціальній мережі. Вона показалася в щоденному вигляді в цікавому приміщенні і заінтригувала публіку.

Відповідну публікацію Оля Полякова показала у своєму акаунті в Instagram.

Українська співачка завжди відрізнялася своїми нестандартними витівками, вона ніколи не стримує своїх емоцій і на рівному місці може створити скандальну ситуацію з нічого.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Відомо, що вона славиться своїм незвичайним репертуаром, її – пісні дуже веселі, і аудиторія не проти під них гарненько потанцювати. На концертах української знаменитості збираються десятки тисяч людей, щоб "відтягнутися" по повній програмі.

Варто відзначити, що, коли Оля виступає, на її концертах відбувається справжнє шоу – світломузика, танці і море непередаваних відчуттів.

На фотографії, яку співачка показала в своєму акаунті, можна побачити її в незрозумілому приміщенні. Зірка одягнена в щоденний образ - скромна сіра сукня з відкритим декольте, а на обличчі у неї – скромний макіяж. Вона сидить на стільчику і тримає в одній руці телефон, позуючи для знімка.

"У серйозному кабінеті)", - підписала знімок скандальна артистка.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Юзери соціальної мережі не змусили себе чекати і залишили чимало відгуків під постом знаменитості.

"З серйозними ногами", "у президента?😉 ", "Ви дивовижно красиві і з дуже хорошим смаком, дівчина 🔥 дійсно, обкладинка журналу-зто для вас 💯 🔝 💖💖💖))))))) ✌", - коментують публікацію підписники Олі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що епатажна Оля Полякова показала фанатам, як вона грається зі своїми подружками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна співачка Оля Полякова показала, як вона стежить за своєю красою.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Оля Полякова показала, як роблять сосиски.