Успішна українська співачка, колишня учасниця музичного шоу "Голос Країни", автор і виконавець пісень, учасниця "Жіночого Кварталу" Віра Кекелія потішила фанатів публікацією в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в красивому вигляді на одному з масштабних заходів.

Відповідну публікацію Віра Кекелія оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська співачка ще з самого дитинства була закохана в музику. Будучи маленькою дівчинкою, вона вже почала співати. Навіть не знаючи англійської мови, вона намагалася спародіювати легендарну артистку Уїтні Х'юстон.

Фото Віри Кекелії
Фото Віри Кекелії

Трохи пізніше українська співачка почала брати участь у всіляких вокальних конкурсах, де неодноразово перемагала. Після цього її запросили в групу "Сузір'я", яка вирушила на "Чорноморські ігри " і виграла там гран-прі.

У пості, який показала українська зірка, можна побачити її в красивому приміщенні, де багато людей. Вона одягнена в шикарне біле плаття з відкритими плечима, а її губи нафарбовані червоною помадою.

"Мій Life Style! В цьому році я прищепила собі вже 2 корисні звички: повністю відмовилася від цукру (практично місяць вже🙈) ііііі... роблю вранці "вакуум" за рекомендаціями @keyt_mial 🙌 🏼 для супер плоского живота 🥳 більше про мої звички, режим, правила краси і здоров'я читайте в інтерв'ю на Liga.net (посилання в сторіз)🥳", - підписала свою публікацію Віра Кекелія.

Фото Віри Кекелії
Фото Віри Кекелії

Нагадаємо, що українська співачка Віра Кекелія знатно розсмішила публіку гумористичним виступом зі своїм колегою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Віра Кекелія показала шикарні кадри зі зйомок зі своїми подругами.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Віра Кекелія у відвертій сукні приголомшила чоловічу аудиторію.